X

Podstawą tej propozycji jest kasa fiskalna dla lekarzy Novitus Nano E MED, wyposażona dodatkowo w wygodny futerał, który nie tylko zabezpiecza ją przed różnego typu mechanicznymi uszkodzeniami, ale ponadto pozwala na wygodne i bezpieczne przenoszenie. Kasy Nano E MED posiadają także dodatkową kartę kopii elektronicznej.

Proponowane przez nas w tym wariancie kasy fiskalne dla lekarzy doskonale sprawdzają się zarówno podczas pracy w gabinecie, jak i w terenie. Są bardzo mobilne, wygodne w użytkowaniu i wykorzystują nowoczesne technologie, jak choćby zapis elektronicznej kopii paragonu, który nie tylko jest zgodny z zawartymi w Rozporządzeniu Ministra Finansów z dnia 28 XI 2008r. wytycznymi, ale ponadto znacznie obniża koszty eksploatacji urządzenia.

Kasy fiskalne dla lekarzy Novitus Nano E MED drukują paragony na jednej, szerokiej rolce papieru. Dzięki systemowi elektronicznego zapisu kopii, nie ma potrzeby jednoczesnego zadrukowywania drugiej kopii. Wcześniej wszystkie rolki z kopiami musiały być przechowywane przez kilka lat, zajmując całkiem sporo miejsca. Ponadto zazwyczaj już po kilku miesiącach okazywały się one niemal nieczytelne.

Proponowane przez nas kasy fiskalne dla lekarzy doskonale radzą sobie z tym problemem, wykorzystując wygodne i uniwersalne nośniki pamięci w postaci zajmujących bardzo mało miejsca kart SD (takich samych, jak np. w przypadku choćby aparatów fotograficznych). Dzięki wykonywaniu elektronicznych kopii, również takie czynności jak wymiana rolki z papierem stają nieporównanie prostsze.

Istotnym atutem prezentowanego urządzenia jest nowoczesne i wygodne zasilanie akumulatorowe. Kasy fiskalne dla lekarzy NANO E Med zostały opracowane w taki sposób, by na jednorazowo naładowanej do pełna baterii dało się wydrukować nawet 2,5 tysiąca 30-liniowych paragonów. W zupełności wystarcza to na nawet kilka dni pracy bez wykorzystania zasilania sieciowego.

Na poniższej liście prezentujemy najważniejsze cechy, jakimi odznaczają się prezentowane tu kasy fiskalne dla lekarzy:

 • Małe gabaryty oraz bardzo lekka konstrukcja;
 • Starannie opracowana, ergonomiczna i odporna na uszkodzenia obudowa;
 • Odporność na wysokie i niskie temperatury, bezawaryjna praca w trudnych warunkach pogodowych;
 • Pierwsze w naszym kraju przenośna kasa posiadający elektroniczny system zapisu kopii drukowanych paragonów;
 • Wygodny zapis kopii na kartach SD o dowolnej pojemności;
 • Łatwy i wygodny dostęp z poziomu kasy do informacji zgromadzonych na karcie SD (istnieje także możliwość wykonywania wydruków);
 • Wygodny dostęp do danych na karcie SD przy pomocy komputera (możliwość kopiowania, raportowania i przeglądania);
 • Dostarczane wraz z urządzeniem oprogramowanie służące do odczytu danych z karty pamięci, posiadające także funkcję wyszukiwania, raportowania i odczytu danych;
 • Nowoczesne i ekonomiczne zarządzanie energią;
 • Wydajny litowo-jonowy wewnętrzny akumulator;
 • Wydruk nawet 2,5 tysiąca 30-to liniowych paragonów bez zasilania sieciowego;
 • Możliwość wydrukowania nawet 300 paragonów już po pojawieniu się komunikatu o rozładowaniu baterii;
 • Akumulator wewnętrzny wyprodukowany w postaci wymiennego pakietu;
 • Możliwość ładowania akumulatora poza kasą;
 • Alfanumeryczny wyświetlacz LCD dla kasjera i klienta, w kolorze niebieskim, 2x16 znaków;
 • Podświetlana swithowa klawiatura, działająca bardzo precyzyjnie, zabezpieczona silikonową nakładką;
 • Alfanumeryczna klawiatura umożliwiająca łatwą obsługę oraz programowanie kasy, a także podawanie zakresów dat przy generowaniu raportów okresowych;
 • W pełni programowalne, cztery klawisze funkcyjne;
 • Łącza komunikacyjne RS232 oraz USB;
 • Pełna kompatybilność z większością funkcjonujących na rynku aplikacji sprzedażowych;
 • Praca On-Line z komputerem – bufor na 2000 pozycji;
 • Złącze komunikacyjne i karty SD zabezpieczone za pomocą specjalnych zatyczek;
 • Możliwość zainstalowania zewnętrznego modułu bluetooth przeznaczonego do bezprzewodowej komunikacji z komputerem;
 • Możliwość wprowadzenia nazwy towaru lub usługi zawierającej do 18 znaków;
 • Błyskawiczne wykonywanie wydruków;
 • Niezwykle łatwa wymiana papieru, bez konieczności wymiany rolki z kopią;
 • Rolka papieru do 30 mb (ok. 300 paragonów);
 • Nowoczesny i zaawansowany system oszczędzania papieru (brak niezadrukowanych miejsc na rolce);
 • Szerokość papieru – 57mm;
 • Wykonywanie wydruków potwierdzeń akceptacji kart płatniczych oraz zakupów typu Pre-paid.

System iMed to znakomite rozwiązanie, od podstaw opracowane przede wszystkim z myślą o osobach prowadzących indywidualną działalność lekarską. Przy jego pomocy lekarze mogą w łatwy sposób prowadzić dokumentację medyczną, a także proponować swoim pacjentom bardzo nowoczesne możliwości, takie jak np. umawianie się online na wizyty, czy przekazywanie za pośrednictwem sieci Internet wyników badań.

Innym atutem systemu iMed24 jest możliwość dodatkowej promocji prowadzonego gabinetu w Internecie – dzieje się tak dzięki pozycjonowaniu w wyszukiwarkach wizytówki IPL.

Wybrane cechy systemu iMed24:

Całościowe zarządzanie przychodnią

Dzięki aplikacji iMed24 możliwe jest całościowe, bardzo wygodne zarządzanie przychodnią medyczną. System iMed24 został opracowany w oparciu o nowoczesną architekturę programistyczną i sprawdzone, bardzo wydajne technologie. Pozwala to zaspokoić wiele potrzeb każdej przychodni, na różnych płaszczyznach. Do najważniejszych cech prezentowanego systemu z pewnością należą ogromna funkcjonalność, ale także elastyczność, którą system zawdzięcza między innymi otwartej strukturze i kompatybilności z aplikacjami stworzonymi przez innych producentów. Inżynierowie tworzący iMed24 zadbali o intuicyjny, bardzo ergonomiczny interfejs, co sprawia, że obsługa programu jest niezwykle prosta, a jej nauka zabiera niewiele czasu;

Przesyłanie informacji o wizycie i wynikach badań na konto pacjenta

Dzięki systemowi iMed24 każda przychodnia w łatwy sposób udostępni pacjentom wszystkie informacje dotyczące takich kwestii, jak choćby wyniki badań, czy historia leczenia. W czasie wizyty lekarz wprowadza do systemu informacje, natomiast po jej zakończeniu, zostają one udostępnione na koncie pacjenta, do którego pacjent loguje się przez stronę internetową przychodni. Przychodnia ma możliwość indywidualnego określenia danych udostępnianych swoim pacjentom.

Portal Opieka Medyczna

Każdy, wykorzystujący system iMed24 razem z oprogramowaniem otrzymuje specjalny portal internetowy, przeznaczony dla jego klientów korporacyjnych - portal "Opieka Medyczna". Przeznaczony jest on do tego, by klienci przychodni mogli w łatwy sposób zgłaszać nowe osoby, mające podlegać abonamentowej opiece medycznej (bądź ubezpieczeniu) – pozwala to uniknąć kłopotliwego wprowadzania list pracowników do systemu.

Rozliczanie wizyt

Gdy dodane zostaną do rozliczenia pacjenta konkretne świadczenia, w oknie edycji terminów wyświetlane są szczegóły dotyczące poszczególnych pozycji na liście: status, ilość i cena. Na tym etapie możliwe jest wybranie według własnych preferencji jakim dokumentem księgowym rozliczona zostanie wizyta i udzielone pacjentowi świadczenia.

Drukowanie dokumentów sprzedaży z poziomu rejestracji

Kiedy wizyta zostanie przeprowadzona i zatwierdzona, pracownik przychodni będący odpowiedzialnym za dokonywanie z pacjentami rozliczeń finansowych, może pobrać opłatę, a także wystawić paragon. Aby tego dokonać, należy wybrać świadczenia, które zostały wykonane oraz typ dokumentu sprzedaży, który zamierzamy wystawić. Drukarka fiskalna współpracująca ze stanowiskiem rejestracji wydrukuje pacjentowi paragon.

Widok historii wizyt na koncie pacjenta

Dzięki prezentowanemu tu systemowi pacjent zyskuje po zalogowaniu na konto pełną historię swoich dotychczasowych wizyt. Login oraz hasło dla pacjenta generowane są w rejestracji przychodni.