X
Metkownice jednorzędowe

Metkownice jednorzędowe to najprostsze w obsłudze metkownice, które umożliwiają oznaczenie samej ceny - widocznej dla klienta - pozostałe informacje można odczytać z kodu kreskowego. Urządzenia dostępne w naszej ofercie są wyposażone w metalowe podzespoły, które zapewniają dodatkową wytrzymałość. Kolejnym atutem metkownic jednorzędowych jest bardzo prosta wymiana rolki. Metkownice te drukują najpopularniejsze symbole, takie jak: kg, g, zł, gr.


Metkownice dwurzędowe

Metkownice dwurzędowe pozwalają na oznaczenie zarówno ceny dla klienta jak i kodu do kasy fiskalnej. Posiadają one również możliwość drukowania symboli, takich jak: kg, g, zł, gr, / ,- ,???, ???, KOD,. ,• ,$ i innych. Z myślą o wygodnej i w pełni bezawaryjnej pracy, metkownice dodatkowo wyposażone są w metalowe podzespoły zwiększające ich wytrzymałość.


Metkownice trzyrzędowe

Metkownice trzyrzędowe to urządzenia stworzone z myślą o najbardziej wymagających klientach. Potrafią drukować symbole takie jak: kg, g, zł, gr, / ,- ,???, ???, KOD,. ,• ,$ i inne. Metkownice te posiadają opcję oznaczenia nazwy, daty, ceny oraz wagi. Urządzenia wyposażone zostały w metalowe podzespoły, które dodatkowo wzmacniają ich wytrzymałość.


Metkownice promocyjne

Metkownice promocyjne służą do drukowania dla klienta takich informacji jak: „PROMOCJA”, „Oferta specjalna”, „Kup 1 weź 2” itp. Posiadają także możliwość drukowania podstawowych symboli, np. kg, g, zł, gr oraz wielu innych. Urządzenia te zostały dodatkowo wzmocnione przez metalowe podzespoły znajdujące się w mechanizmie drukującym, co zapewnia wygodną i w pełni bezawaryjną pracę.


Numeratory

Numeratory to urządzenia, które pozwalają na szybki i czytelny wydruk. Używane są w przypadku konieczności oznaczania artykułów kolejnymi numerami. Posiadają możliwość drukowania symboli takich jak: S, M, L, X i innych. Zaprojektowane zostały z ogromną precyzją przez znanych i cenionych producentów. Urządzenia te są bardzo proste w obsłudze i bezawaryjne w użytkowaniu. Numeratory potrafią także pracować jako zwykłe metkownice.


Aplikatory

Aplikatory to urządzenia, które umożliwiają aplikowanie nawiniętych na rolkę etykiet samoprzylepnych w bardzo łatwy i wygodny sposób. Etykiety samoprzylepne bez problemu można aplikować zarówno na płaskich, jak i krzywych powierzchniach. Aplikatory dostępne w naszej ofercie zostały dodatkowo wyposażone w mechaniczny czujnik Mech-Sensor, który sprawia, że zakładanie rolek z etykietami odbywa się w bardzo wygodny, szybki i prosty sposób.