X


Zadowolenie Klientów jest podstawowym celem, który przekłada się na sukces naszej firmy. Wyspecjalizowana kadra z długoletnim doświadczeniem oraz oferowanie nowoczesnych produktów, usług, jak również proste zasady współpracy i korzystne warunki cenowe to kolejne istotne elementy naszej polityki działania.

Firma SKF - Piotr Nowak powstała w 1997 roku. Od początku funkcjonowania zajmujemy się dostarczaniem rozwiązań wspomagających obsługę klienta, sprzedaż, gospodarkę magazynową oraz zarządzanie nowoczesnej firmy. Oferujemy kompleksową obsługę klienta, obejmującą doradztwo, sprzedaż, wdrażanie, serwis urządzeń i oprogramowania oraz stałą pomoc. Posiadając duże doświadczenie proponujemy pomoc w wyborze urządzeń, aby jak najlepiej pasowały do specyfiki i potrzeb Państwa działalności. Zapewniamy opiekę oraz systemy rabatowe dla stałych Klientów. Chętnie służymy naszą wiedzą i wieloletnim doświadczeniem.

Klienci

Zadowolenie Klientów to najważniejszy cel jaki stawia sobie nasza firma. Wyznacznikiem sukcesu jest dla nas liczba Klientów usatysfakcjonowanych świadczonymi przez nas usługami, ich radość, uśmiech i chęć powrotu do nas.

Więcej informacji >

Klienci

Mamy nadzieję, iż listy referencyjne prezentowane przez naszą firmę mają wpływ na zadowolenie i zaufanie naszych Klientów.

Referencje

Ludzie

Siłą rozwoju firmy są ludzie. Bardzo zależy nam aby świadczone przez nas usługi były jak najwyższej jakości, dlatego pracownicy zatrudniani w naszej firmie posiadają wysokie kwalifikacje zawodowe. Umożliwia to nam zapewnienie naszym Klientom fachowej obsługi.

Więcej informacji >

Ludzie

Pracownicy firmy udoskonalają swoje umiejętności oraz są systematycznie szkoleni aby profesjonalnie doradzać i pomagać naszym Klientom.

Certyfikaty

Certyfikaty

Nadzwyczajny, profesjonalny poziom świadczonych przez nas usług, jak również ścisła, wieloletnia kooperacja zaowocowały osiąnięciem znacznej ilości statusów handlowych i serwisowych.

Więcej informacji >

Certyfikaty

Wierzymy, że pozytywnie wpłynie to na zdobycie zaufania naszych Klientów.

Certyfikaty
Rzetelna firma

Rzetelna Firma

Chcąc podkreślić wiarygodny, bezpieczny i wysoki poziom wykonywanych usług, nasza firma od 2009 roku uczestniczy w programie Rzetelna Firma a w 2010 roku otrzymała Złoty Certyfikat Rzetelności.

Więcej informacji >

Rzetelna Firma

Mamy nadzieję, iż zobrazuje to przejrzystość prowadzonej przez nas działalności gospodarczej oraz przestrzeganie zasad etycznego biznesu.

Rzetelna Firma
Złoty Certyfikat Rzetelności

Partnerzy

NOVITUS
POSNET
ELZAB
CAS
INSOFT
WAPRO
SHARP
DATECS

Oferta

W naszej ofercie handlowej znajdą Państwo m.in.: