X


Zadowolenie Klientów jest podstawowym celem, który przekłada się na sukces naszej firmy. Wyspecjalizowana kadra z długoletnim doświadczeniem oraz oferowanie nowoczesnych produktów, usług, jak również proste zasady współpracy i korzystne warunki cenowe to kolejne istotne elementy naszej polityki działania.

Firma SKF - Piotr Nowak powstała w 1997 roku. Od początku funkcjonowania zajmujemy się dostarczaniem rozwiązań wspomagających obsługę klienta, sprzedaż, gospodarkę magazynową oraz zarządzanie nowoczesnej firmy. Oferujemy kompleksową obsługę klienta, obejmującą doradztwo, sprzedaż, wdrażanie, serwis urządzeń i oprogramowania oraz stałą pomoc. Posiadając duże doświadczenie proponujemy pomoc w wyborze urządzeń, aby jak najlepiej pasowały do specyfiki i potrzeb Państwa działalności. Zapewniamy opiekę oraz systemy rabatowe dla stałych Klientów. Chętnie służymy naszą wiedzą i wieloletnim doświadczeniem.

Klienci

Zadowolenie Klientów to najważniejszy cel jaki stawia sobie nasza firma. Wyznacznikiem sukcesu jest dla nas liczba Klientów usatysfakcjonowanych świadczonymi przez nas usługami, ich radość, uśmiech i chęć powrotu do nas.

Więcej informacji >

Klienci

Mamy nadzieję, iż listy referencyjne prezentowane przez naszą firmę mają wpływ na zadowolenie i zaufanie naszych Klientów.

Referencje

Ludzie

Siłą rozwoju firmy są ludzie. Bardzo zależy nam aby świadczone przez nas usługi były jak najwyższej jakości, dlatego pracownicy zatrudniani w naszej firmie posiadają wysokie kwalifikacje zawodowe. Umożliwia to nam zapewnienie naszym Klientom fachowej obsługi.

Więcej informacji >

Ludzie

Pracownicy firmy udoskonalają swoje umiejętności oraz są systematycznie szkoleni aby profesjonalnie doradzać i pomagać naszym Klientom.

Certyfikaty

Certyfikaty

Nadzwyczajny, profesjonalny poziom świadczonych przez nas usług, jak również ścisła, wieloletnia kooperacja zaowocowały osiąnięciem znacznej ilości statusów handlowych i serwisowych.

Więcej informacji >

Certyfikaty

Wierzymy, że pozytywnie wpłynie to na zdobycie zaufania naszych Klientów.

Certyfikaty
Rzetelna firma

Rzetelna Firma

Chcąc podkreślić wiarygodny, bezpieczny i wysoki poziom wykonywanych usług, nasza firma od 2009 roku uczestniczy w programie Rzetelna Firma a w 2010 roku otrzymała Złoty Certyfikat Rzetelności.

Więcej informacji >

Rzetelna Firma

Mamy nadzieję, iż zobrazuje to przejrzystość prowadzonej przez nas działalności gospodarczej oraz przestrzeganie zasad etycznego biznesu.

Partnerzy

NOVITUS
POSNET
ELZAB
CAS
INSOFT
WAPRO
SHARP
DATECS

Oferta

W naszej ofercie handlowej znajdą Państwo m.in.: